• Pasūtījumi parasti tiek sagatavoti un piegādāti 3-8 darba dienu laikā atkārībā no daudzuma un piegādes adreses.

    Minimālais pasūtījuma daudzums - 20 gabali.

    Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas pēc pasūtījuma saņemšanas.

    *COVID laikā iespējama kavēšanos psūtījumu apstrādē un piegādē.Mēs apkalpojam juridiskās personas un saimnieciskās darbības veicējus – privātpersonas. Iegādāties preces internetveikalā ir iespējams TIKAI IEPRIEKŠ NOFORMĒJOT PASŪTĪJUMU ON-LINE. Lūdzam iepazīties arī ar tirdzniecības un piegādes noteikumiem, kas attiecas uz visiem on-line pasūtījumiem.

KĀ PASŪTĪT?

Izvēlieties preci, ielieciet to grozā, aizpildiet papildus informāciju un nosūtiet mums pasūtījumu. MINIMĀLAIS PASŪTĪJUMA DAUDZUMS 20 gab.

Grozā redzēsiet pasūtījumu bez piegādes izdevumiem. Par tiem tiksiet informēti, saņemot apstiprinājumu uz e-pastu. Mūsu klientu apkalpošanas speciālists sazināsies ar Jums, nosūtot uz e-pastu informāciju par piegādes izmaksām un termiņu.

Ja Jūs viss apmierinās, mēs nosūtīsim Jums rēķinu, ko varēsiet apmaksāt ar standarta bankas pārskaitījumu*. Pēc samaksas saņemšanas gaidiet apstiprinājumu no mums uz savu e-pastu par piegādes datumu.

PREČU PIEGĀDE.

Aptuvenās piegādes izmaksas uz Jelgavu un Rīgu ir 2-10,00 EUR, piegādes notiek 1-2 darba dienu laikā, ja prece ir noliktavā.

Piegāde ir iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma.

Noformētus un apmaksātus pasūtījumus var izņemt patstāvīgi un bez maksas pēc adreses: Lāču ielā 42-k, Jelgavā, OBLIGĀTI mūs pat to informējot vismaz 2 stundas iepriekš, lai Jums nebūtu jāgaida rindā.

APMAKSA.

Pieejamais apmaksas veids – standarta bankas pārskaitījums pēc avansa rēķina saņemšanas. Gadījumā, ja pirkuma summa ir mazāka par 20,00 EUR (bez PVN), papildus tiek iekasēta pasūtījuma apkalpošanas maksa 4,99 (bez PVN) par katru veikto pasūtījumu vai izrakstīto rēķinu, ja vairāki pasūtījumi tiek apvienoti vienā rēķinā.

Gadījumā, ja nevarat atrast sev piemērotu produktu – droši sazinieties ar mums! Mēs spējam nodrošināt arī individuāli piemērotus izmērus atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Papildus informācijai: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., mob. 29390698 (e-veikala apkalpošana), darba dienās no pl. 09.00 līdz 16.30.

Paldies par izrādīto interesi un ceram, ka būsiet apmierināti ar mūsu precēm! Veiksmi pirkumā!

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.